Υψηλή ταχύτητα, υψηλή - ποιότητα, καλύτερη υπηρεσία

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Ειδήσεις επιχείρησης
Αρχική Σελίδα Προϊόνταοπτικών patch καλώδιο οπτικών ινών

Sc/APC - Sc/APC 3m SM SX 2,0 σκοινί LSZH μπαλωμάτων οπτικής ίνας καλωδίων μπαλωμάτων 3.0mm

Sc/APC - Sc/APC 3m SM SX 2,0 σκοινί LSZH μπαλωμάτων οπτικής ίνας καλωδίων μπαλωμάτων 3.0mm

    • SC / APC - SC / APC 3m SM SX 2.0 3.0mm Patch Cable Optical Fiber Patch Cord LSZH
    • SC / APC - SC / APC 3m SM SX 2.0 3.0mm Patch Cable Optical Fiber Patch Cord LSZH
    • SC / APC - SC / APC 3m SM SX 2.0 3.0mm Patch Cable Optical Fiber Patch Cord LSZH
  • SC / APC - SC / APC 3m SM SX 2.0 3.0mm Patch Cable Optical Fiber Patch Cord LSZH

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Κίνα
    Μάρκα: ANSHI
    Πιστοποίηση: ISO9001
    Αριθμό μοντέλου: Όπως-ODF--SC/SC-S002M

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Τιμή: Negotiable
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Όνομα Προϊόντος: Οπτικών Ινών Patch Cord επιστροφή απώλεια: ≥50.00dB (PC) ≥65.00dB (APC)
    Τύπος σύνδεσης: SC/FC/LC/ST/MU/MTRJ Μήκος: 1m, 2m, 3m… μπορεί να προσαρμόσει
    Connector: Simplex/ντούμπλεξ Τύπος Fiber: Ενιαίος τρόπος ή πολλαπλού τρόπου

    Sc-SC/APC CATV 3m SM Sx 2,0 οπτική ίνα LSZH σκοινιού μπαλωμάτων καλωδίων μπαλωμάτων 3.0mm

     

     

    πρότυπο SC/APC-SC/APC Κύκλοι ζευγαρώματος >1000
    μήκος 3M Λειτουργούσα θερμοκρασία -40℃-85℃
    Απώλεια εισαγωγής ≤0.3dB Εκτατή δύναμη ≥200N
    τρόπος simplemode μήκος κύματος 1310nm ή 1550nm
    βάρος 30piece/KG εξωτερική διάμετρος 3.0mm (oem2.0mm, 0.9mm)
     

     

     

    Sc/APC - Sc/APC 3m SM SX 2,0 σκοινί LSZH μπαλωμάτων οπτικής ίνας καλωδίων μπαλωμάτων 3.0mm

    Sc/APC - Sc/APC 3m SM SX 2,0 σκοινί LSZH μπαλωμάτων οπτικής ίνας καλωδίων μπαλωμάτων 3.0mm

    Sc/APC - Sc/APC 3m SM SX 2,0 σκοινί LSZH μπαλωμάτων οπτικής ίνας καλωδίων μπαλωμάτων 3.0mm

    Στοιχεία επικοινωνίας
    Cixi Anshi Communication Equipment Co.,Ltd

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: lulu

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα