Υψηλή ταχύτητα, υψηλή - ποιότητα, καλύτερη υπηρεσία

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Ειδήσεις επιχείρησης
Αρχική Σελίδα Προϊόνταοπτικών patch καλώδιο οπτικών ινών

2.00m μονοκατευθυντικό ενιαίο Sc/UPC καλωδίων μπαλωμάτων ινών τρόπου 1 μέτρου - Sc/APC

2.00m μονοκατευθυντικό ενιαίο Sc/UPC καλωδίων μπαλωμάτων ινών τρόπου 1 μέτρου - Sc/APC

    • 2.00m 1 Meter Simplex Single Mode Fiber Patch Cables SC / UPC - SC / APC
    • 2.00m 1 Meter Simplex Single Mode Fiber Patch Cables SC / UPC - SC / APC
    • 2.00m 1 Meter Simplex Single Mode Fiber Patch Cables SC / UPC - SC / APC
  • 2.00m 1 Meter Simplex Single Mode Fiber Patch Cables SC / UPC - SC / APC

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Κίνα
    Μάρκα: ANSHI
    Πιστοποίηση: ISO9001
    Αριθμό μοντέλου: Όπως-odf-SC/SC

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: Μπορέστε να συζητήσετε
    Τιμή: Negotiable
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Όνομα Προϊόντος: Οπτικών Ινών Patch Cord επιστροφή απώλεια: ≥50.00dB (PC) ≥65.00dB (APC)
    Τύπος σύνδεσης: SC/APC SC/UPC Μήκος: 1m, 2m, 3m… μπορεί να προσαρμόσει
    Connector: Simplex/ντούμπλεξ Τύπος Fiber: Ενιαίος τρόπος ή πολλαπλού τρόπου

     

    2.00m μονοκατευθυντικό ενιαίο Sc/UPC καλωδίων μπαλωμάτων ινών τρόπου 1 μέτρου - Sc/APC

     

    Γρήγορες λεπτομέρειες:

    Θέση προέλευσης: ΣΟ, Zhejiang
    Εμπορικό σήμα: ANSHI
    Πρότυπος αριθμός: SC/UPC-SC/APC
    πιστοποίηση: ISO9001 ROHS


    Συσκευασία & παράδοση:

    Λεπτομέρειες συσκευασίας: Ουδέτερη τσάντα PP, κιβώτιο χαρτοκιβωτίων ή όπως προσαρμόζεται
    Λεπτομέρεια παράδοσης: 7 εργάσιμες ημέρες


    Εφαρμογή:
    1. Τηλεπικοινωνίες & μεταδόσεις στοιχείων
    2. Τοπικό LAN (συμπεριλαμβανομένου FTTH και FTTD)
    3. Componenttermination
    4. CATV, δίκτυο, ΩΧΡΌ


    Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:
    1· Ανταποκριθείτε NTT στα πρότυπα Sc
    2· Σχέδιο τράβηγμα-απόδειξης
    3· Μονοκατευθυντική ή διπλή διαμόρφωση
    4· Υποχωρητικός με το Ansi, Bellcore, TIA/EIA, πρότυπα IEC


    Specificatioons:
    Μηχανικά χαρακτηριστικά καλωδίων:

    Εκτατή δύναμη (Ν) Μακροπρόθεσμος 200
    Βραχυπρόθεσμος 660
    Πίεση (N/100mm) Μακροπρόθεσμος 300
    Βραχυπρόθεσμος 1000
    Κάμπτοντας ακτίνα (εκατ.) Δυναμικός 20×D (Δ: Διάμετρος καλωδίων)
    Στατικός 10×D (Δ: Διάμετρος καλωδίων)


    Ίνα

    Τύπος ινών (διάσταση πυρήνων/επένδυσης) 9/125,50/125,62.5/125,10G50/125 (0M3)



    Χαρακτηριστικά μετάδοσης

      SMF 50/125 62.5/125
      1310/1550 (NM) 850/1300 (NM) 850/1300 (NM)
    (db/km) μείωση (db/km) ≤0.4/0.3 ≤3.5/1.5 ≤3.5/1.5
    (MHZ·χλμ) ελάχιστο εύρος ζώνης (MHZ·χλμ) - ≥400/400 ≥160/500



    Περιβαλλοντικά χαρακτηριστικά

    Λειτουργούσα θερμοκρασία αποθήκευσης -20℃~+60℃


    2.00m μονοκατευθυντικό ενιαίο Sc/UPC καλωδίων μπαλωμάτων ινών τρόπου 1 μέτρου - Sc/APC

    Στοιχεία επικοινωνίας
    Cixi Anshi Communication Equipment Co.,Ltd

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: lulu

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα