Υψηλή ταχύτητα, υψηλή - ποιότητα, καλύτερη υπηρεσία

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Ειδήσεις επιχείρησης
Αρχική Σελίδα Προϊόνταοπτικών patch καλώδιο οπτικών ινών

LC - σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας LC μονοκατευθυντικά/διπλά 2M 3M για την τηλεγράφηση του συστήματος

LC - σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας LC μονοκατευθυντικά/διπλά 2M 3M για την τηλεγράφηση του συστήματος

LC - LC Optical Fiber Patch Cord Simplex / Duplex 2M 3M For Cabling System

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: ANSHI
Πιστοποίηση: ISO9001
Αριθμό μοντέλου: Όπως-ODF--SC/SC-S002M

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Τιμή: Negotiable
Επικοινωνήστε τώρα
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
όνομα: καλώδιο άλματος οπτικών ινών επιστροφή απώλεια: ≥50.00dB (PC) ≥65.00dB (APC)
Τύπος σύνδεσης: SC/FC/LC/ST/MU/MTRJ Μήκος: 1m, 2m, 3m…
Τύπος καλωδίων: Simplex/ντούμπλεξ Τύπος Fiber: SM/MM
Εκτατή δύναμη: ≥10KGS Επανάληψη: ≤0.1
Απώλεια εισαγωγής: 0.3dB ίνα: Corning

Lc-LC το σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών SM/ΚΚ 2M, 3M, μπορεί να προσαρμοστεί

 

Περιγραφή προϊόντων

  • CATV
  • Συστήματα επικοινωνιών οπτικής ίνας
  • Μετάδοση στοιχείων οπτικής ίνας
  • Πρόσβαση στο δίκτυο οικοδόμησης
  • Τηλεγράφηση του συστήματος, ODF
  • Εφαρμογές FTTX

 

Διαμορφώστε το αριθ. Lc-LC σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών
Ύφος LC, Sc, ST, FC.MU, MPO, SC/APC, FC/APC, LC/το APC.MU/APC διπλό MTRJ/Female, MTRJ/Male
Τύπος ινών

9/125 smf-28 ή ισοδύναμο (Singlemode) OS1&OS2 50/125, 62.5/125 (πολλαπλού τρόπου) OM4, OM3, OM2, OM1 50/125,

10G (πολλαπλού τρόπου) OM3

Τύπος καλωδίων

Το μονοκατευθυντικό, διπλό PVC Φ3.0mm (Zipcord), Φ2.0mm, Φ1.8mm Φ1.6mm ή LSZH Φ0.9mm, Φ0.6mm αποθήκευσε την ίνα

PVC ή LSZH

Τρόπος στίλβωσης UPC, SPC, APC (8°& 6°)
Απώλεια εισαγωγής ≤ 0.1dB (για το Singlemode κύριο) ≤ 0.25dB (για τα Singlemode πρότυπα) ≤ 0.25dB (για πολλαπλού τρόπου) που εξετάζεται από JDS RM 3750
Επιστροφής απώλεια (για Singlemode)

APC ≥ 60dB SPC ≥ 55dB UPC ≥ 50dB (typ.65dB)

Δοκιμασμένος από JDS RM3750

Επανάληψη ±0.1dB
Λειτουργούσα θερμοκρασία -40C σε 85C
Απαίτηση γεωμετρίας (για Singlemode) Ferrule ακτίνα 7mm ≤ Ρ ≤ 12mm (για APC) 10mm ≤ Ρ ≤ 25mm (για τα πρότυπα) όφσετ ≤ 30 (για τον κύριο) όφσετ ≤ 50 το περικοπμμένο -50nm ≤ U μm (για τα πρότυπα) ≤ 50nm Endface κορυφών κορυφών μm που εξετάζεται από DORC ZX-1

Στοιχεία επικοινωνίας
Cixi Anshi Communication Equipment Co.,Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: lulu

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα