Υψηλή ταχύτητα, υψηλή - ποιότητα, καλύτερη υπηρεσία

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Ειδήσεις επιχείρησης
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Λήξη Splice

48 πυρήνων οπτικών ινών συναρμογών κοινό κιβώτιο οπτικών ινών προσαρτημάτων FOSC αδιάβροχο οριζόντιο

48 πυρήνων οπτικών ινών συναρμογών κοινό κιβώτιο οπτικών ινών προσαρτημάτων FOSC αδιάβροχο οριζόντιο

    • 48 Core Fiber Optic Splice Enclosure FOSC Waterproof Horizontal Fiber Optic Joint Box
    • 48 Core Fiber Optic Splice Enclosure FOSC Waterproof Horizontal Fiber Optic Joint Box
  • 48 Core Fiber Optic Splice Enclosure FOSC Waterproof Horizontal Fiber Optic Joint Box

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Zhejiang, Κίνα
    Μάρκα: ANSHI
    Πιστοποίηση: SGS, ISO9001
    Αριθμό μοντέλου: Όπως-odf-f2c-ΛΦ

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 100
    Τιμή: Negotiable
    Δυνατότητα προσφοράς: 5000pcs/week
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    όνομα: υπαίθρια περίφραξη συναρμογών ινών Ικανότητα καλωδίων: πυρήνας 48
    Υλικό: ABS Τύπος: οριζόντιος τύπος
    Λιμένες εισόδων καλωδίων: 2 μέσα & 2 έξω Splice δίσκος: ανώτατα 4 PC

    48 πυρήνων οπτικών ινών συναρμογών κοινή περάτωση καλωδίων περάτωσης FOSC αδιάβροχη οριζόντια

     

    Περιγραφή:

    Η περάτωση το (FOSC) συναρμογών οπτικών ινών είναι μέλος της σειράς θόλων. Η λειτουργία του προϊόντος είναι στην οπτική μετάδοση

    η σύνδεση, για να παρέχουν τους διάφορους τύπους καλωδίων οπτικών ινών κατευθείαν, που διακλαδίζονται, και η σχετική συνδέοντας προστασία, ποσοστό ασφάλειας IP είναι

    IP68. Αυτό το πρότυπο έχει τέσσερις μικρούς στρογγυλούς λιμένες και έναν μεγάλο στρογγυλό λιμένα. Το σφραγίζοντας συστατικό γίνεται από βουλκανισμένος

    λάστιχο. Η μέθοδος σφράγισης υιοθετεί την πίεση βιδών. Αυτό το πρότυπο είναι κατάλληλο για τις διαφορετικές μεθόδους σύνδεσης κλάδων,

    συμπεριλαμβανομένης της διακλάδωσης των άκοπων καλωδίων. Θα μπορούσε να χρησιμοποιηθεί για την κεραία, polemounting, και υπόγειου την εφαρμογή. Αυτό το πρότυπο είναι απόδοση σφράγισης excellentin, εύκολη για την εγκατάσταση, ευρεία εφαρμογή και είναι προγενέστερη επιλογή του εξοπλισμού σύνδεσης ινών.

     

    Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

    1. Γίνοντας από το πλαστικό εφαρμοσμένης μηχανικής με υψηλής αντοχής και αντιδιαβρωτικός.

    2. Κατάλληλος για το τοίχος-μοντάρισμα ή την τοποθετώντας εφαρμογή πόλων

    3. 1pcs του μεγάλου στρογγυλού λιμένα για το άκοπο καλώδιο και 4pcs του μικρού στρογγυλού λιμένα

    4. Κατάλληλος για τον τύπο ενότητας θραύστη PLC με το συνδετήρα Sc ή το συνδετήρα LC, κ.λπ.

    5. Κατάλληλος για το Sc ή LC συνδέστε ή προσάρμοσε

    6. Μέθοδος σφράγισης: μηχανικός σφραγίζοντας τύπος

     

    Προδιαγραφή:

    Λιμένας 1×2,1×4,1×8,1×16,1×32,1×64, 2×4,2×8,2×16,2×32
    Τύπος ινών G652D, G657A
    Συσκευασία Σωλήνας χάλυβα Κιβώτιο ABS
    Τύπος ινών εισαγωγής χαλαρός σωλήνας 900µm, 2.0mm, 3.0mm, ίνα κορδελλών 250µm, προσαρμοστής
    Τύπος ινών παραγωγής χαλαρός σωλήνας 900µm, 2.0mm, 3.0mm, ίνα κορδελλών 250µm, προσαρμοστής
    Μήκος πλεξίδων 0.52.0m, προσαρμοστής, άλλοι

     

    Τύπος συνδετήρων

    FC/UPC, FC/APC, SC/UPC, SC/APC, ST/UPC, LC/UPC, LC/APC,

    Κανένας, άλλοι

     

    Στοιχεία επικοινωνίας
    Cixi Anshi Communication Equipment Co.,Ltd

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: lulu

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα