Υψηλή ταχύτητα, υψηλή - ποιότητα, καλύτερη υπηρεσία

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Ειδήσεις επιχείρησης
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Λήξη Splice

Ευθύγραμμη/οριζόντια οπτικών ινών συναρμογών περάτωση IP68 συναρμογών τύπων παραθύρων περάτωσης απλή

Ευθύγραμμη/οριζόντια οπτικών ινών συναρμογών περάτωση IP68 συναρμογών τύπων παραθύρων περάτωσης απλή

    • Inline / Horizontal Fiber Optic Splice Closure Simple Box Type Splice Closure IP68
    • Inline / Horizontal Fiber Optic Splice Closure Simple Box Type Splice Closure IP68
    • Inline / Horizontal Fiber Optic Splice Closure Simple Box Type Splice Closure IP68
    • Inline / Horizontal Fiber Optic Splice Closure Simple Box Type Splice Closure IP68
    • Inline / Horizontal Fiber Optic Splice Closure Simple Box Type Splice Closure IP68
    • Inline / Horizontal Fiber Optic Splice Closure Simple Box Type Splice Closure IP68
  • Inline / Horizontal Fiber Optic Splice Closure Simple Box Type Splice Closure IP68

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Zhejiang, Κίνα
    Μάρκα: ANSHI
    Πιστοποίηση: SGS, ISO9001
    Αριθμό μοντέλου: Όπως-foc-gpj-5

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 100
    Τιμή: Negotiable
    Δυνατότητα προσφοράς: 5000pcs/week
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    όνομα: Κλείσιμο οπτικών ινών Splice Ικανότητα καλωδίων: πυρήνας 48
    Υλικό: PP Τύπος: Απλός τύπος παραθύρων
    Λιμένες εισόδων καλωδίων: 4 Splice δίσκος: ανώτατα 8 PC

    Ευθύγραμμη/οριζόντια οπτικών ινών συναρμογών περάτωση IP68 συναρμογών τύπων παραθύρων περάτωσης απλή

     

    Περιγραφή:

    Η περάτωση το (FOSC) συναρμογών οπτικών ινών είναι μέλος της σειράς θόλων. Η λειτουργία του προϊόντος είναι στην οπτική σύνδεση μετάδοσης, για να παρέχει τους διάφορους τύπους καλωδίων οπτικών ινών κατευθείαν, διακλάδωση, και η σχετική συνδέοντας προστασία, ποσοστό ασφάλειας IP είναι IP68. Αυτό το πρότυπο έχει έξι μικρούς στρογγυλούς λιμένες και έναν μεγάλο στρογγυλό λιμένα. Το σφραγίζοντας συστατικό γίνεται από το βουλκανισμένο λάστιχο. Η μέθοδος σφράγισης υιοθετεί την πίεση βιδών. Αυτό το πρότυπο είναι κατάλληλο για τις διαφορετικές μεθόδους σύνδεσης κλάδων,

    συμπεριλαμβανομένης της διακλάδωσης των άκοπων καλωδίων. Θα μπορούσε να χρησιμοποιηθεί για την κεραία, polemounting, και υπόγειου την εφαρμογή. Αυτό το πρότυπο είναι απόδοση σφράγισης excellentin, εύκολη για την εγκατάσταση, ευρεία εφαρμογή και είναι προγενέστερη επιλογή του εξοπλισμού σύνδεσης ινών.

     

    Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

    Η ευθύγραμμη περάτωση είναι μια σφραγισμένη περάτωση συναρμογών οπτικών ινών που σχεδιάζεται για τις κοινές εφαρμογές καλωδίων στις τηλεπικοινωνίες έξω από το δίκτυο εγκαταστάσεων. Η περάτωση είναι κατάλληλη για την επέκταση στην κεραία, υπόγεια ή τα άμεσα θαμμένα περιβάλλοντα.

    Κατάλληλη για μέχρι 48 συναρμογές, η περάτωση έρχεται πλήρης με τη μάζα συνδετικός τους δίσκους και τις συσκευές σύνδεσης καλωδίων.

    Η περάτωση έχει τα ακόλουθα κύρια χαρακτηριστικά:
    ♦ Ευθύγραμμο σχέδιο
    ♦ 4 λιμένες καλωδίων
    ♦ Συμβατός με τις περισσότερες υπάρχουσες κατασκευές καλωδίων
    ♦ Εφαρμοσμένη κρύο σφράγιση καλωδίων
    ♦ Μηχανισμός επανεισόδου και επαν-περάτωσης με τους σύρτες
    ♦ Υψηλή πυκνότητα

     

    Προδιαγραφή:

    Λιμένας 1×2,1×4,1×8,1×16,1×32,1×64, 2×4,2×8,2×16,2×32
    Τύπος ινών G652D, G657A
    Συσκευασία Σωλήνας χάλυβα Κιβώτιο PP
    Τύπος ινών εισαγωγής χαλαρός σωλήνας 900µm, 2.0mm, 3.0mm, ίνα κορδελλών 250µm, προσαρμοστής
    Τύπος ινών παραγωγής χαλαρός σωλήνας 900µm, 2.0mm, 3.0mm, ίνα κορδελλών 250µm, προσαρμοστής
    Μήκος πλεξίδων 0.52.0m, προσαρμοστής, άλλοι

     

    Τύπος συνδετήρων

    FC/UPC, FC/APC, SC/UPC, SC/APC, ST/UPC, LC/UPC, LC/APC,

    Κανένας, άλλοι

     



    Όροι λειτουργίας:

    Θερμοκρασίες: -40℃~+60℃
    Υγρασία: ≤95% (σε 40℃)
    Πίεση αέρα: 70kPa ~106kPa
    Ευθύγραμμη/οριζόντια οπτικών ινών συναρμογών περάτωση IP68 συναρμογών τύπων παραθύρων περάτωσης απλή

    Στοιχεία επικοινωνίας
    Cixi Anshi Communication Equipment Co.,Ltd

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: lulu

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα