Υψηλή ταχύτητα, υψηλή - ποιότητα, καλύτερη υπηρεσία

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Ειδήσεις επιχείρησης
Αρχική Σελίδα Προϊόντα

οπτικών patch καλώδιο οπτικών ινών

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας ftth κιβώτιο διανομής για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας ftth κιβώτιο διανομής για τις πωλήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Πολύ πεπειραμένος κατασκευαστής!!

—— Ανδρέας Sandvik

Ένας αξιόπιστος, εμπιστευμένος και πεπειραμένος κατασκευαστής εσείς μπορεί να μετρήσει επάνω

—— Kristober Gomez

Έδωσαν τις πλήρεις λύσεις των τηλεπικοινωνιών.

—— ilker Erimez

AMP σας TYCO picabond οι συνδετήρες που χρησιμοποιούνται για τις εργασίες τηλεπικοινωνιών του Ιράν άριστες, ο πελάτης μας είναι πολύ ικανοποιημένοι με την ποιότητα.

—— احمد عبدالله

Είμαι Online Chat Now

οπτικών patch καλώδιο οπτικών ινών

(23)
Κίνα Σκοινί 12 μπαλωμάτων οπτικών ινών MPO σύνδεση καλωδίων πυρήνων για να επεκταθεί καλωδίων εργοστάσιο

Σκοινί 12 μπαλωμάτων οπτικών ινών MPO σύνδεση καλωδίων πυρήνων για να επεκταθεί καλωδίων

Σκοινί 12 μπαλωμάτων συνδετήρων mpo-LC OS1 Fan-Out MPO καλωδίων κορμών ινών MPO καλώδιο Οι συνελεύσεις καλωδίων MPO είναι με το θηλυκό συνδετήρων 12 πυρήνων MPO στο θηλυκό. ο τύπος OS1 καλωδίων, το καλώδιο χρησ... Read More
2020-03-30 10:35:05
Κίνα Πολλαπλού τρόπου Fanout 12 συνδετήρων Mpo σκοινιού μπαλωμάτων οπτικής ίνας MPO OM3 πυρήνας εργοστάσιο

Πολλαπλού τρόπου Fanout 12 συνδετήρων Mpo σκοινιού μπαλωμάτων οπτικής ίνας MPO OM3 πυρήνας

Fanout 12 συνδετήρων mpo πυρήνων πολλαπλού τρόπου MPO OM3 σκοινί μπαλωμάτων ινών οπτικό συνδετήρας καλωδίων Το καλώδιο ινών MPO ισχύει στα συστήματα στοιχείων και τηλεπικοινωνιών. Ο συνδετήρας καλωδίων ινών MPO ... Read More
2020-02-27 16:16:38
Κίνα 12 σκοινί SM μπαλωμάτων οπτικής ίνας πυρήνων/τύπος ΚΚ ίνα για να επεκταθεί καλωδίων εργοστάσιο

12 σκοινί SM μπαλωμάτων οπτικής ίνας πυρήνων/τύπος ΚΚ ίνα για να επεκταθεί καλωδίων

MPO MTP OM4 12 οπτικό σκοινί μπαλωμάτων ινών πυρήνων MPO Οι συνελεύσεις καλωδίων MPO είναι με το θηλυκό συνδετήρων 12 πυρήνων MPO στο θηλυκό. ο τύπος om4 καλωδίων, το καλώδιο χρησιμοποιείται ευρέως για να επεκτ... Read More
2020-02-27 16:16:38
Κίνα Μονοκατευθυντικό ντούμπλεξ 2.00mm σκοινί 0.3dB χαμένο εισαγωγή ISO9001 μπαλωμάτων οπτικής ίνας εργοστάσιο

Μονοκατευθυντικό ντούμπλεξ 2.00mm σκοινί 0.3dB χαμένο εισαγωγή ISO9001 μπαλωμάτων οπτικής ίνας

Singlemode μονοκατευθυντικό διπλό 2.00mm σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών SC/UPC-SC/UPC G652D ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΓΝΩΡΊΣΜΑΤΑ 1. Χαμηλή απώλεια εισαγωγής και πίσω απώλεια αντανάκλασης 2. Ferrule επιφάνεια τελών προ-πο... Read More
2020-02-27 16:16:38
Κίνα OS1 MPO - σκοινί 12 μπαλωμάτων συνδετήρων LC συμπιεστική δύναμη καλωδίων κορμών ινών MPO εργοστάσιο

OS1 MPO - σκοινί 12 μπαλωμάτων συνδετήρων LC συμπιεστική δύναμη καλωδίων κορμών ινών MPO

Σκοινί 12 μπαλωμάτων συνδετήρων mpo-LC OS1 Fan-Out MPO καλωδίων κορμών ινών MPO καλώδιο Οι συνελεύσεις καλωδίων MPO είναι με το θηλυκό συνδετήρων 12 πυρήνων MPO στο θηλυκό. ο τύπος OS1 καλωδίων, το καλώδιο χρησ... Read More
2020-02-27 16:16:38
Κίνα G652D ενιαίο σκοινί LC μπαλωμάτων οπτικής ίνας τρόπου - απώλεια εισαγωγής τύπων 0.3dB LC UPC εργοστάσιο

G652D ενιαίο σκοινί LC μπαλωμάτων οπτικής ίνας τρόπου - απώλεια εισαγωγής τύπων 0.3dB LC UPC

G652D ενιαίος τρόπος LC - ντούμπλεξ σκοινιού μπαλωμάτων οπτικής ίνας τύπων LC UPC Περιγραφή προϊόντων CATV Συστήματα επικοινωνιών οπτικής ίνας Μετάδοση στοιχείων οπτικής ίνας Πρόσβαση στο δίκτυο οικοδόμησης Τηλ... Read More
2019-12-31 15:05:05
Κίνα 2 οπτικής ίνας μέτρα σκοινιού μπαλωμάτων, διπλό καλώδιο G652D μπαλωμάτων οπτικών ινών εργοστάσιο

2 οπτικής ίνας μέτρα σκοινιού μπαλωμάτων, διπλό καλώδιο G652D μπαλωμάτων οπτικών ινών

Διπλού singlemode G652D ινών LC/UPC-LC/UPC 2.00m 2 οπτικού μέτρα σκοινιού μπαλωμάτων Γρήγορες λεπτομέρειες: Θέση προέλευσης: ΣΟ, επαρχία Zhejiang Εμπορικό σήμα: ANSHI Πρότυπος αριθμός: Lc/upc-LCUPC πιστοποίηση: ... Read More
2019-12-31 14:07:26
Κίνα 2.00m μονοκατευθυντικό ενιαίο Sc/UPC καλωδίων μπαλωμάτων ινών τρόπου 1 μέτρου - Sc/APC εργοστάσιο

2.00m μονοκατευθυντικό ενιαίο Sc/UPC καλωδίων μπαλωμάτων ινών τρόπου 1 μέτρου - Sc/APC

2.00m μονοκατευθυντικό ενιαίο Sc/UPC καλωδίων μπαλωμάτων ινών τρόπου 1 μέτρου - Sc/APC Γρήγορες λεπτομέρειες: Θέση προέλευσης: ΣΟ, Zhejiang Εμπορικό σήμα: ANSHI Πρότυπος αριθμός: SC/UPC-SC/APC πιστοποίηση: ... Read More
2018-07-16 10:43:24
Κίνα Sc/APC - Sc/APC 3m SM SX 2,0 σκοινί LSZH μπαλωμάτων οπτικής ίνας καλωδίων μπαλωμάτων 3.0mm εργοστάσιο

Sc/APC - Sc/APC 3m SM SX 2,0 σκοινί LSZH μπαλωμάτων οπτικής ίνας καλωδίων μπαλωμάτων 3.0mm

Sc-SC/APC CATV 3m SM Sx 2,0 οπτική ίνα LSZH σκοινιού μπαλωμάτων καλωδίων μπαλωμάτων 3.0mm πρότυπο SC/APC-SC/APC Κύκλοι ζευγαρώματος >1000 μήκος 3M Λειτουργούσα θερμοκρασία -40℃-85℃ Απώλεια εισαγωγής ≤0.3dB Εκτα... Read More
2018-05-10 10:22:42
Κίνα 12 Sc/UPC καλωδίων αλτών οπτικών ινών πυρήνων πλεξίδα οπτικών ινών 1,5 μέτρων εργοστάσιο

12 Sc/UPC καλωδίων αλτών οπτικών ινών πυρήνων πλεξίδα οπτικών ινών 1,5 μέτρων

η πλεξίδα SC/UPC οπτικών ινών πλεξίδων πολυ-ινών 12 πυρήνων/ινών πλεξίδα 1,5 μέτρων, μπορεί να προσαρμοστεί Προδιαγραφές Πλεξίδα οπτικών ινών 1.SC, LC, FC, ST, MU, MTRJ, D4, ΕΜΒΎΘΙΣΗ, E2000 2.0.9mm/2.0mm/3.0mm ... Read More
2018-01-30 14:08:01
Page 1 of 3|< 1 2 3 >|