Υψηλή ταχύτητα, υψηλή - ποιότητα, καλύτερη υπηρεσία

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Ειδήσεις επιχείρησης
Αρχική Σελίδα Προϊόντα

ftth κιβώτιο διανομής

Πιστοποίηση
Κίνα Cixi Anshi Communication Equipment Co.,Ltd Πιστοποιήσεις
Κίνα Cixi Anshi Communication Equipment Co.,Ltd Πιστοποιήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Πολύ πεπειραμένος κατασκευαστής!!

—— Ανδρέας Sandvik

Ένας αξιόπιστος, εμπιστευμένος και πεπειραμένος κατασκευαστής εσείς μπορεί να μετρήσει επάνω

—— Kristober Gomez

Έδωσαν τις πλήρεις λύσεις των τηλεπικοινωνιών.

—— ilker Erimez

AMP σας TYCO picabond οι συνδετήρες που χρησιμοποιούνται για τις εργασίες τηλεπικοινωνιών του Ιράν άριστες, ο πελάτης μας είναι πολύ ικανοποιημένοι με την ποιότητα.

—— احمد عبدالله

Είμαι Online Chat Now

ftth κιβώτιο διανομής

(25)
Κίνα 2 ο πυρήνας 4 πυρήνας 6 τοίχος πυρήνων τοποθετεί το κιβώτιο διανομής οπτικών ινών κιβωτίων λήξης εργοστάσιο

2 ο πυρήνας 4 πυρήνας 6 τοίχος πυρήνων τοποθετεί το κιβώτιο διανομής οπτικών ινών κιβωτίων λήξης

Εσωτερικό/υπαίθριο κιβώτιο λήξης οπτικών ινών 4 πυρήνων SC/UPC με την πλεξίδα Το FTTH 4 τελικό κιβώτιο λήξης κιβωτίων οπτικών ινών πυρήνων είναι κατάλληλο για το καλώδιο και την πλεξίδα ινών, και προστατεύει τι... Διαβάστε περισσότερα
2021-02-08 16:57:45
Κίνα G652D 2 κιβώτιο λήξης οπτικών ινών Ftth λιμένων με τον προσαρμοστή Sc LC εργοστάσιο

G652D 2 κιβώτιο λήξης οπτικών ινών Ftth λιμένων με τον προσαρμοστή Sc LC

Οπτική ίνα 2 τελικό κιβώτιο οπτικών ινών λιμένων FTTH μίνι με το πλαστικό κιβώτιο οπτικών ινών ftth προσαρμοστών Sc LC Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: Στοιχείο Τεχνικά στοιχεία Εφαρμογή καλώδιο πτώσης 3.0*2.0mm ή εσ... Διαβάστε περισσότερα
2021-02-08 14:00:24
Κίνα 3 κιβώτιο λήξης Sc FTTH λιμένων RJ45 εργοστάσιο

3 κιβώτιο λήξης Sc FTTH λιμένων RJ45

ANSHI 3 πιάτο προσώπου ινών λιμένων RJ45 και κιβώτιο λήξης Sc FTTH - Στέγαση 4 προσαρμοστών SC/LC/FC - Εύκολη εγκατάσταση - Κατάλληλος προσαρμοστές για Sc simplex και LC των ντούμπλεξ και FC - Εύκολος λείος-στο ... Διαβάστε περισσότερα
2020-07-29 15:22:04
Κίνα Η επιφάνεια κιβωτίων λήξης οπτικών ινών Sc/UPC τοποθετεί άσπρο χρώμα 4 πυρήνων κιβωτίων το εσωτερικό εργοστάσιο

Η επιφάνεια κιβωτίων λήξης οπτικών ινών Sc/UPC τοποθετεί άσπρο χρώμα 4 πυρήνων κιβωτίων το εσωτερικό

Εσωτερικό/υπαίθριο κιβώτιο λήξης οπτικών ινών 4 πυρήνων SC/UPC με την πλεξίδα Το FTTH 4 τελικό κιβώτιο λήξης κιβωτίων οπτικών ινών πυρήνων είναι κατάλληλο για το καλώδιο και την πλεξίδα ινών, και προστατεύει τι... Διαβάστε περισσότερα
2020-03-19 11:30:43
Κίνα 1 λιμένων ενιαίο ινών FTTH διανομής κιβωτίων κιβώτιο λήξης υποδοχών εσωτερικό οπτικών ινών εργοστάσιο

1 λιμένων ενιαίο ινών FTTH διανομής κιβωτίων κιβώτιο λήξης υποδοχών εσωτερικό οπτικών ινών

1 λιμένων ενιαίο ινών FTTH κιβώτιο λήξης υποδοχών εσωτερικό οπτικών ινών 1. Ένα τελικό προϊόν χρηστών για να πραγματοποιήσει τη οπτική ίνα στη λύση υπολογιστών γραφείου. 2. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί στην περιοχή ... Διαβάστε περισσότερα
2020-02-27 16:21:37
Κίνα Ενιαίος APC συζευκτήρων 1x2 LC κιβωτίων διανομής τρόπου FTTH οπτικός θραύστης FBT PLC εργοστάσιο

Ενιαίος APC συζευκτήρων 1x2 LC κιβωτίων διανομής τρόπου FTTH οπτικός θραύστης FBT PLC

Ενιαίος APC οπτικών ινών LC συζευκτήρων 1x2 τρόπου οπτικός θραύστης FBT PLC Οπτικά χαρακτηριστικά Κατηγορία Προδιαγραφή Παρατηρήσεις Μήκος κύματος δοκιμής NM 1310&1490&1550 Απώλεια εισαγωγής (αποκλείστε την απώ... Διαβάστε περισσότερα
2020-02-18 16:41:40
Κίνα FC/πλαίσιο 8 τρόπος 1310nm διανομής συνδετήρων FTTH UPC/μήκος κύματος 1490nm εργοστάσιο

FC/πλαίσιο 8 τρόπος 1310nm διανομής συνδετήρων FTTH UPC/μήκος κύματος 1490nm

Ενιαίος θραύστης FBT PLC οπτικών ινών FC UPC συζευκτήρων 1x2 τρόπου οπτικός Οπτικά χαρακτηριστικά Κατηγορία Προδιαγραφή Παρατηρήσεις Μήκος κύματος δοκιμής NM 1310&1490&1550 Απώλεια εισαγωγής (αποκλείστε την απώ... Διαβάστε περισσότερα
2020-02-18 16:41:40
Κίνα Υψηλός θραύστης PLC κιβωτίων διανομής αξιοπιστίας FTTH για το παθητικό οπτικό δίκτυο εργοστάσιο

Υψηλός θραύστης PLC κιβωτίων διανομής αξιοπιστίας FTTH για το παθητικό οπτικό δίκτυο

Ενιαίος θραύστης FBT PLC Sc UPC οπτικών ινών συζευκτήρων 1x2 τρόπου οπτικός Ο θραύστης PLC είναι βασισμένος σε έναν ενσωματωμένο υπόστρωμα κυματοδηγό χαλαζία η οπτική συσκευή διανομής δύναμης, έχει τα πλεονεκτή... Διαβάστε περισσότερα
2020-02-18 16:41:40
Κίνα Μικρός όγκου Ftth οπτικών ινών τελικός Sc/APC κιβωτίων συνδετήρας με ISO9001 εργοστάσιο

Μικρός όγκου Ftth οπτικών ινών τελικός Sc/APC κιβωτίων συνδετήρας με ISO9001

Ενιαίος APC Sc οπτικών ινών συζευκτήρων 1x2 τρόπου οπτικός θραύστης FBT PLC Ο θραύστης PLC είναι βασισμένος σε έναν ενσωματωμένο υπόστρωμα κυματοδηγό χαλαζία η οπτική συσκευή διανομής δύναμης, έχει τα πλεονεκτή... Διαβάστε περισσότερα
2020-02-18 16:41:40
Κίνα Μίνι θραύστης σωλήνων χάλυβα PLC PLC 1x8 με APC Sc την καλή ελαφριά ομοιομορφία συνδετήρων εργοστάσιο

Μίνι θραύστης σωλήνων χάλυβα PLC PLC 1x8 με APC Sc την καλή ελαφριά ομοιομορφία συνδετήρων

Μίνι θραύστης κιβωτίων χάλυβα PLC PLC 1x8 με APC Sc το συνδετήρα Ο θραύστης PLC είναι βασισμένος σε έναν ενσωματωμένο υπόστρωμα κυματοδηγό χαλαζία η οπτική συσκευή διανομής δύναμης, έχει τα πλεονεκτήματα του μι... Διαβάστε περισσότερα
2020-02-18 16:41:40
Page 1 of 3|< 1 2 3 >|