Υψηλή ταχύτητα, υψηλή - ποιότητα, καλύτερη υπηρεσία

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Ειδήσεις επιχείρησης
Αρχική Σελίδα Προϊόντα

οπτικών ινών Αξεσουάρ

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας ftth κιβώτιο διανομής για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας ftth κιβώτιο διανομής για τις πωλήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Πολύ πεπειραμένος κατασκευαστής!!

—— Ανδρέας Sandvik

Ένας αξιόπιστος, εμπιστευμένος και πεπειραμένος κατασκευαστής εσείς μπορεί να μετρήσει επάνω

—— Kristober Gomez

Έδωσαν τις πλήρεις λύσεις των τηλεπικοινωνιών.

—— ilker Erimez

AMP σας TYCO picabond οι συνδετήρες που χρησιμοποιούνται για τις εργασίες τηλεπικοινωνιών του Ιράν άριστες, ο πελάτης μας είναι πολύ ικανοποιημένοι με την ποιότητα.

—— احمد عبدالله

Είμαι Online Chat Now

οπτικών ινών Αξεσουάρ

(31)
Κίνα High-low προσαρμοστής οπτικών ινών τρόπου τύπων LC UPC μονοκατευθυντικός εργοστάσιο

High-low προσαρμοστής οπτικών ινών τρόπου τύπων LC UPC μονοκατευθυντικός

High-low προσαρμοστής οπτικών ινών τρόπου τύπων LC UPC μονοκατευθυντικός Παθητικός FC εξασθενητής οπτικών ινών FTTH Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: 1. Χαμηλή πίσω αντανάκλαση και χαμηλό PDL 2. Αξία μείωσης υψηλής ακ... Read More
2020-04-14 13:47:34
Κίνα Σφιγκτήρας αδιεξόδων συνδέσμων ανοξείδωτου τύπων εξαρτημάτων S καλωδίων ινών διανομής FTTH εργοστάσιο

Σφιγκτήρας αδιεξόδων συνδέσμων ανοξείδωτου τύπων εξαρτημάτων S καλωδίων ινών διανομής FTTH

Σφιγκτήρας αδιεξόδων συνδέσμων τύπων ανοξείδωτου S τύπων ANSHI FTTX S για τα εξαρτήματα οπτικών ινών καλωδίων ινών Οι δακτύλιοι καλωδίων σχεδιάστηκαν αρχικά για την εσωτερική χρήση στο βράχο φύλλων. Οι δακτύλιο... Read More
2020-03-30 10:36:49
Κίνα Αρσενικό του ST SM οπτικών ινών στο θηλυκό εξασθενητή εργοστάσιο

Αρσενικό του ST SM οπτικών ινών στο θηλυκό εξασθενητή

Αρσενικό του ST SM οπτικών ινών στο θηλυκό εξασθενητή Παθητικός FC εξασθενητής οπτικών ινών FTTH Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: 1. Χαμηλή πίσω αντανάκλαση και χαμηλό PDL 2. Αξία μείωσης υψηλής ακρίβειας 3. Έλεγχος ... Read More
2020-02-24 18:46:50
Κίνα Ενιαίο υλικό σακακιών πυρήνων LSZH εξαρτημάτων OM3 GJFJV 6 οπτικών ινών τρόπου εργοστάσιο

Ενιαίο υλικό σακακιών πυρήνων LSZH εξαρτημάτων OM3 GJFJV 6 οπτικών ινών τρόπου

ΤΟ ΣΑΚΆΚΙ AQUA OM3 GJFJV LSZH ΑΠΟΘΉΚΕΥΣΕ ΣΦΙΧΤΆ ΤΟ ΟΠΤΙΚΌ ΚΑΛΏΔΙΟ ΙΝΏΝ 6 ΠΥΡΉΝΩΝ ΕΣΩΤΕΡΙΚΌ Αρίθμηση ινών Εξωτερικό OD (χιλ.) Σφιχτός απομονωτής OD (χιλ.) Weightkg/km Εκτατή δύναμη (Ν) Αντίσταση συντριβής (N... Read More
2020-02-18 16:32:57
Κίνα Εσωτερική κίτρινη θήκη καλωδίων LSZH οπτικών ινών εξαρτημάτων GJFJV οπτικών ινών διανομής εργοστάσιο

Εσωτερική κίτρινη θήκη καλωδίων LSZH οπτικών ινών εξαρτημάτων GJFJV οπτικών ινών διανομής

Εσωτερική κίτρινη θήκη καλωδίων LSZH οπτικών ινών διανομής GJFJV Όνομα προϊόντων Εσωτερικό καλώδιο GJFJV Υλικό G657A1, ίνα G652d Λειτουργία • Χαμηλές διασπορά και μείωση • Ελαφριά και μικρή διάμετρος, εύκολη ν... Read More
2020-02-18 16:32:57
Κίνα Υπαίθριο καλώδιο πτώσης ινών 1 2 ενιαίος τρόπος ISO9001 4 πυρήνων G652D G657A G657A2 εργοστάσιο

Υπαίθριο καλώδιο πτώσης ινών 1 2 ενιαίος τρόπος ISO9001 4 πυρήνων G652D G657A G657A2

Υπαίθριος 1 2 4 πυρήνας καλωδίων πτώσης ινών G652D G657A G657A2 Singlemode το https://youtu.be/jKZBcsXLZCM χιλ. *2 Καλώδιο αγγελιοφόρων: 1.0mm Υλικό σακακιών: LSZH Μήκος καλωδίων: 1Km/Drum (μπορεί να προσαρμόσ... Read More
2020-02-18 16:32:57
Κίνα Οπτικό APC 5dB 7dB 10dB Sc εξασθενητών ινών εξαρτημάτων οπτικών ινών μετάλλων εργοστάσιο

Οπτικό APC 5dB 7dB 10dB Sc εξασθενητών ινών εξαρτημάτων οπτικών ινών μετάλλων

APC 5dB 7dB 10dB Sc οπτικός εξασθενητής ινών μετάλλων Χαρακτηριστικά γνωρίσματα προϊόντων: Το Singlemode θηλυκός-αρσενικό Sc χτίζει έξω τους εξασθενητές ινών Βούλωμα Sc στους οπτικούς εξασθενητές τύπων Οι ενιαί... Read More
2020-02-18 16:32:57
Κίνα Αρσενικό εξαρτημάτων οπτικών ινών Telecommunciation SM στο θηλυκό 1 - υψηλή διάρκεια 20dB εργοστάσιο

Αρσενικό εξαρτημάτων οπτικών ινών Telecommunciation SM στο θηλυκό 1 - υψηλή διάρκεια 20dB

Οπτικός εξασθενητής ινών μετάλλων Sc UPC 5dB 7dB 10dB Χαρακτηριστικά γνωρίσματα προϊόντων: Το Singlemode θηλυκός-αρσενικό Sc χτίζει έξω τους εξασθενητές ινών Βούλωμα Sc στους οπτικούς εξασθενητές τύπων Οι ενιαί... Read More
2020-02-18 16:32:57
Κίνα Θηλυκό FTTH στον αρσενικό οπτικών ινών οπτικό LC APC εξασθενητών 5dB 10dB εξασθενητή εργοστάσιο

Θηλυκό FTTH στον αρσενικό οπτικών ινών οπτικό LC APC εξασθενητών 5dB 10dB εξασθενητή

Θηλυκό FTTH στον αρσενικό οπτικών ινών οπτικό LC APC εξασθενητών 5dB 10dB εξασθενητή Οι εξασθενητές οπτικών ινών είναι συσκευές που μειώνουν (μειώστε) τη δύναμη ενός σήματος οπτικών ινών μέσα σε ένα δίκτυο οπτι... Read More
2020-02-18 16:32:57
Κίνα 1 - 20dB υψηλή επιστροφής απώλεια τύπων ινών εξαρτημάτων SM καλωδίων ινών για Telecommunciation εργοστάσιο

1 - 20dB υψηλή επιστροφής απώλεια τύπων ινών εξαρτημάτων SM καλωδίων ινών για Telecommunciation

Θηλυκό FTTH στον αρσενικό οπτικό FC οπτικών ινών εξασθενητή μετάλλων Sc εξασθενητών 5dB 10dB Οι εξασθενητές οπτικών ινών είναι συσκευές που μειώνουν (μειώστε) τη δύναμη ενός σήματος οπτικών ινών μέσα σε ένα δίκ... Read More
2020-02-18 16:32:57
Page 1 of 4|< 1 2 3 4 >|